Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 45,2% sub estimat
CUTITE PENTRU COSITOARELE ASSALONI SI COSITOARELE SCHMIDT MULAG DIN DOTAREA DRDP CLUJ
- Număr anunț
- DA22935311
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- PLANEO TRADING SRL (CUI RO15240958)
- Cod CPV
- 42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.146 RON
- Valoare atribuită
- 43.890 RON 45,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.05.2019 11:19
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 13:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
43.890 RON
din 80.146 RON estimat
45,2%
Adjudecat la 54,8% din estimat · economie 36.256 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.