Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLOR PUNGA 1L

Număr anunț
DA22988752
Autoritate contractantă
COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI (CUI 4541858)
Furnizor / câștigător
TRIADOR SRL (CUI RO26789162)
Cod CPV
24311900-6 · Clor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36,50 RON
Valoare atribuită
36,50 RON
Data publicării
09.05.2019 13:26
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36,50 RON

din 36,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.