Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru confectionat urne de vot mobile

Număr anunț
DA22984445
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
APREX AUTO SRL (CUI RO13686211)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342,82 RON
Valoare atribuită
342,82 RON
Data publicării
09.05.2019 10:54
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,82 RON

din 342,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.