Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FURNIZARE MATERIALE DE CONSTRUCTII CONFORM ANUNT ADV1076069
- Număr anunț
- DA22983302
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Olimpia (CUI 4266227)
- Furnizor / câștigător
- NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.805 RON
- Valoare atribuită
- 5.805 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 10:12
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 11:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.805 RON
din 5.805 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro