Ofertă acceptată Cumpărare directă

tabla perforata

Număr anunț
DA22966557
Autoritate contractantă
TEATRUL MAGHIAR DE STAT "CSIKY GERGELY (CUI 2491141)
Furnizor / câștigător
STANTOBANAT PRODUCTIE SRL (CUI RO22014783)
Cod CPV
44170000-2 · Placi, folii, benzi si foi pentru materialele de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.428 RON
Valoare atribuită
1.428 RON
Data publicării
07.05.2019 16:30
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.428 RON

din 1.428 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.