Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRUSA SUDURA ACETILENA RK-20 RHONA GCE
- Număr anunț
- DA22987467
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA (CUI RO24427093)
- Furnizor / câștigător
- GREBO 2003 SRL (CUI RO15220934)
- Cod CPV
- 44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 715 RON
- Valoare atribuită
- 715 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 12:38
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 12:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
715 RON
din 715 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro