Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII PT CONSTRUCTIE SI REMEDIERE DRUM TRACTOR CU EXCAVATORUL

Număr anunț
DA22969844
Autoritate contractantă
Ocolul Silvic Cormaia Anies (CUI RO16067546)
Furnizor / câștigător
FOREST-GOSEN SRL (CUI RO14647954)
Cod CPV
45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.995 RON
Valoare atribuită
3.995 RON
Data publicării
08.05.2019 10:05
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 09:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.995 RON

din 3.995 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.