Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii furnizare AvanCont, Modul Salarizare, AvanTax, AvanTaxVenituri, AvanMob, AvanRegis

Număr anunț
DA22982050
Autoritate contractantă
COMUNA CHETANI (CUI 5669392)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI RO12448483)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.500 RON
Valoare atribuită
38.500 RON
Data publicării
09.05.2019 09:19
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.500 RON

din 38.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.