Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAMERA VIDEO DE SUPRAVEGHERE, FULL HD 2MP DAHUA, IR50

Număr anunț
DA22988461
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII CIUREA (CUI 17169323)
Furnizor / câștigător
MAI NET SRL (CUI RO14116685)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.674,80 RON
Valoare atribuită
4.674,80 RON
Data publicării
09.05.2019 13:15
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.674,80 RON

din 4.674,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.