Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARATII MASINI DE SPALAT CONF. DEVIZ DIN 28.02.2019

Număr anunț
DA22963812
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
OPTICSPEEDTRANS SRL (CUI 38142002)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.905 RON
Valoare atribuită
5.905 RON
Data publicării
07.05.2019 14:18
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.905 RON

din 5.905 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.