Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI MECANICE / ELECTRICE

Număr anunț
DA22981133
Autoritate contractantă
Scoala Generala Gal Sandor Ciucsangeorgiu - Harghita (CUI 12882449)
Furnizor / câștigător
MAGYARI ENGINEERING SRL (CUI RO13082290)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.033 RON
Valoare atribuită
2.033 RON
Data publicării
09.05.2019 08:38
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.033 RON

din 2.033 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.