Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de arhivare fizica

Număr anunț
DA22976601
Autoritate contractantă
COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
Furnizor / câștigător
BITARHIVE SRL (CUI 36780454)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.000 RON
Valoare atribuită
100.000 RON
Data publicării
08.05.2019 13:59
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100.000 RON

din 100.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.