Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Urapidil 25mg-sol.inj/perf. x 5ml x 5fi-AS Kalceks LV URAPIDILUM
- Număr anunț
- DA40757058
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 473,04 RON
- Valoare finală
- 473,04 RON
- Data publicării
- 03.07.2026 11:00
- Termen limită
- 08.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2026 14:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.