Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mydrane 0,2+3,1+10mg/ml sol.inj.fiole x 20-Lab.Thea-FR
- Număr anunț
- DA40751765
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 694,58 RON
- Valoare atribuită
- 694,58 RON
- Data publicării
- 02.07.2026 14:11
- Termen limită
- 08.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2026 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
694,58 RON
din 694,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro