Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii catering
- Număr anunț
- DA22979874
- Autoritate contractantă
- Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
- Furnizor / câștigător
- BIAVATI XPERIENCE (CUI RO35706344)
- Cod CPV
- 55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.605,04 RON
- Valoare atribuită
- 12.605,04 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 16:18
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 16:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.605,04 RON
din 12.605,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro