Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPRAY FRANE

Număr anunț
DA22986793
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ARAD (CUI 3519836)
Furnizor / câștigător
AUTOMIX SRL (CUI RO15124775)
Cod CPV
24960000-1 · Diferite produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
290,03 RON
Valoare atribuită
290,03 RON
Data publicării
09.05.2019 12:15
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

290,03 RON

din 290,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.