Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii asistenta si suport- Modul ASISTENTA SOCIALA APLXPERT

Număr anunț
DA22986009
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SIGHISOARA (CUI 39468776)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
Cod CPV
72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
09.05.2019 11:45
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.