Ofertă refuzată
Cumpărare directă
TRANSPORT PERSOANE AUTOCAR CU SOFER
- Număr anunț
- DA22925691
- Autoritate contractantă
- COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
- Furnizor / câștigător
- VALMAR AUTOTRANS SRL (CUI RO21659919)
- Cod CPV
- 60172000-4 · Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840,33 RON
- Valoare finală
- 840,33 RON
- Data publicării
- 02.05.2019 10:28
- Data finalizării
- 09.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.