Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Intocmire PTh ptr.lucrarea : Construire sala de mese Gradinita Padureni
- Număr anunț
- DA22979201
- Autoritate contractantă
- ORASUL CHISINEU CRIS (CUI 3519283)
- Furnizor / câștigător
- GEOMETRICA S.R.L. (CUI 16694090)
- Cod CPV
- 71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.900 RON
- Valoare atribuită
- 18.900 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 15:36
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.900 RON
din 18.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro