Ofertă refuzată Cumpărare directă

Curatiri in arborete cu ferastraul mecanic drujba

Număr anunț
DA22916293
Autoritate contractantă
O.S. CODRII BEIUSULUI R.A (CUI RO18019510)
Furnizor / câștigător
TALFOREST SRL (CUI 31555540)
Cod CPV
77200000-2 · Servicii pentru silvicultura (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.288 RON
Valoare finală
50.288 RON
Data publicării
25.04.2019 09:38
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.