Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta drepturi de autor

Număr anunț
DA22988152
Autoritate contractantă
CASA ARTELOR "DINU LIPATTI (CUI 38465968)
Furnizor / câștigător
"OANA LIVIA BADEA - CABINET DE AVOCAT" (CUI RO14508832)
Cod CPV
79111000-5 · Servicii de consultanta juridica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.600 RON
Valoare atribuită
25.600 RON
Data publicării
09.05.2019 13:04
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.600 RON

din 25.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.