Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 100,0% sub estimat

Achizitie pentru Municipiul Turda - servicii de deratizare

Număr anunț
DA22985749
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
Furnizor / câștigător
DDD INSECTO SRL (CUI 34426060)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.000 RON
Valoare atribuită
0,02 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
09.05.2019 11:36
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,02 RON

din 80.000 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 79.999,98 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.