Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIAFEN 500mg cpr. / Metamizolum natricum + phytophenonum + fenpipramidum
- Număr anunț
- DA22976868
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Cronice Siret (CUI 4440969)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104,40 RON
- Valoare atribuită
- 104,40 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 14:09
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2019 08:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
104,40 RON
din 104,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro