Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICE ECHIPAMENTE DE BIROU ALB/NEGRU SI COLOR

Număr anunț
DA22996289
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMÂNĂ (CUI 4192472)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI RO29099973)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.400 RON
Valoare atribuită
4.400 RON
Data publicării
10.05.2019 10:13
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.400 RON

din 4.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.