Ofertă acceptată Cumpărare directă

legume Spital Dej mai 2019 CARTOFI NOU CALITATEA I,

Număr anunț
DA22989778
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
Furnizor / câștigător
TRANSILVANIA FRULEG SRL (CUI RO38461478)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.470 RON
Valoare atribuită
10.470 RON
Data publicării
09.05.2019 14:02
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.470 RON

din 10.470 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.