Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTRETINERE CALCULATOARE PERSONALE

Număr anunț
DA22984005
Autoritate contractantă
ASOCIATIA SALVITAL HUNEDOARA (CUI 17621029)
Furnizor / câștigător
AZERTY ZONE S.R.L. (CUI 35793332)
Cod CPV
50322000-8 · Servicii de intretinere a computerelor personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.440 RON
Valoare atribuită
1.440 RON
Data publicării
09.05.2019 10:40
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.440 RON

din 1.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.