Ofertă refuzată
Cumpărare directă
pachet produse alimentare
- Număr anunț
- DA22969342
- Autoritate contractantă
- Unitatea de Asistenta Medico-Sociala Ianca (CUI 16737000)
- Furnizor / câștigător
- S.C. SIMFONIA COM S.R.L. IANCA (CUI RO9236251)
- Cod CPV
- 03142300-1 · Produse alimentare de origine animala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 968,88 RON
- Valoare finală
- 968,88 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 09:47
- Data finalizării
- 10.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.