Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 24,7% sub estimat

„Servicii de intreținere si reparare copiatoare”

Număr anunț
DA22946825
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
Furnizor / câștigător
AS-COMPUTER BUCURESTI SRL (CUI RO6612114)
Cod CPV
50313000-2 · Repararea si intretinerea echipamentului de reprografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.592 RON
Valoare atribuită
5.720 RON 24,7% sub estimat
Data publicării
06.05.2019 12:40
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.720 RON

din 7.592 RON estimat 24,7%

Adjudecat la 75,3% din estimat · economie 1.872 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.