Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,6% sub estimat

Achiziţionare carburant

Număr anunț
DA22989744
Autoritate contractantă
Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.313,12 RON
Valoare atribuită
38.078,40 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
09.05.2019 14:01
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
09.05.2019 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.078,40 RON

din 38.313,12 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 234,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.