Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie bonuri carburant pentru SMID

Număr anunț
DA22985417
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.252,50 RON
Valoare atribuită
5.252,50 RON
Data publicării
09.05.2019 11:25
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 08:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.252,50 RON

din 5.252,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.