Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Garou automat adulti si copii / Banda Elastica Textila si catarama cu Click
- Număr anunț
- DA22994880
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE SANATATE MULTIFUNCTIONAL BRATCA (CUI 31074580)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53,50 RON
- Valoare atribuită
- 53,50 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 09:15
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 09:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
53,50 RON
din 53,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro