Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TAMPON HEMOSTATIC NAZAL 8 CM CU TUB (TIP MEROCEL)
- Număr anunț
- DA22985173
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
- Furnizor / câștigător
- M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI RO10363240)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 11:18
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro