Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa mica chirurgie SUTURI, camp steril 50x50cm, pensa, 2 comprese tifon 5x5cm 8 pliuri, bisturiu,
- Număr anunț
- DA22984305
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 192,50 RON
- Valoare atribuită
- 192,50 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 10:49
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 07:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
192,50 RON
din 192,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro