Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURUB CAP PLAT SAIBA DUBLU FILET 4,2X25

Număr anunț
DA22994799
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC 1 MAI (CUI 2843884)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44531510-9 · Bolturi si suruburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,06 RON
Valoare atribuită
0,06 RON
Data publicării
10.05.2019 09:11
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,06 RON

din 0,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.