Ofertă acceptată Cumpărare directă

carne tocata

Număr anunț
DA22988662
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SIBIU (CUI 14387889)
Furnizor / câștigător
RUXIMAR SRL (CUI RO15975062)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.931,20 RON
Valoare atribuită
2.931,20 RON
Data publicării
09.05.2019 13:22
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.931,20 RON

din 2.931,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.