Ofertă refuzată Cumpărare directă

Produse congelate

Număr anunț
DA22979878
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT RIKI-PRIKI RESITA (CUI 28340720)
Furnizor / câștigător
GRADIMEX SRL (CUI RO9237940)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
616,64 RON
Valoare finală
616,64 RON
Data publicării
08.05.2019 16:19
Data finalizării
10.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.