Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de supraveghere a lucrarilor,diriginte de santier

Număr anunț
DA22974046
Autoritate contractantă
Comuna Surduc (Primaria Comunei Surduc) (CUI 4291620)
Furnizor / câștigător
VILEOPOR S.R.L. (CUI 40008054)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.000 RON
Valoare atribuită
54.000 RON
Data publicării
08.05.2019 12:34
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 08:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54.000 RON

din 54.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.