Ofertă refuzată Cumpărare directă

ELECTROZI SUDURA INOX E308 LR d=2.5mm

Număr anunț
DA22967356
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
IT REPUBLIC SRL (CUI RO21515603)
Cod CPV
44315200-3 · Materiale de sudura (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
330,75 RON
Valoare finală
330,75 RON
Data publicării
08.05.2019 08:06
Data finalizării
10.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.