Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fidea si Taitei
- Număr anunț
- DA22994655
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI RO25347278)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51,45 RON
- Valoare atribuită
- 51,45 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 09:04
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 13:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
51,45 RON
din 51,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro