Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 29,8% sub estimat
paine neagra feliata si produse de patiserie
- Număr anunț
- DA22994620
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "Gib Mihaescu" Dragasani (CUI 2574000)
- Furnizor / câștigător
- VEL PITAR SA (CUI RO21229091)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.780 RON
- Valoare atribuită
- 1.250 RON 29,8% sub estimat
- Data publicării
- 10.05.2019 09:03
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 09:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.250 RON
din 1.780 RON estimat
29,8%
Adjudecat la 70,2% din estimat · economie 530 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.