Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prajitura INVITE, 50 g; telemea de vaca; unt 65% grasime, 200 g; zahar pudra, 500 g
- Număr anunț
- DA22989375
- Autoritate contractantă
- Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
- Furnizor / câștigător
- FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI RO27686041)
- Cod CPV
- 15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630,40 RON
- Valoare atribuită
- 630,40 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 13:48
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
630,40 RON
din 630,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro