Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ecler

Număr anunț
DA22988302
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC SANITAR BISTRITA (CUI 4426808)
Furnizor / câștigător
CARAIMAN SRL (CUI RO572568)
Cod CPV
15812200-5 · Produse de cofetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297,50 RON
Valoare atribuită
297,50 RON
Data publicării
09.05.2019 13:09
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297,50 RON

din 297,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.