Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FRANZELA ALBA FELIATA CU SARE 300 GR
- Număr anunț
- DA22978450
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- CRISTIPAN ACTIV SRL (CUI RO16690837)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.600 RON
- Valoare atribuită
- 11.600 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 15:05
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 10:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.600 RON
din 11.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro