Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de instalare si rulare aplicatie

Număr anunț
DA22997759
Autoritate contractantă
JUDETUL CARAS-SEVERIN (CUI 3227890)
Furnizor / câștigător
SCHUBERT & FRANZKE SRL (CUI RO17581153)
Cod CPV
72416000-9 · Furnizori de servicii de aplicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.000 RON
Valoare atribuită
36.000 RON
Data publicării
10.05.2019 11:05
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.000 RON

din 36.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.