Ofertă acceptată Cumpărare directă

BOBINA INDUCTIE DACIA LOGAN 1.4

Număr anunț
DA22990744
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN ARGES (CUI 4469183)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
31610000-5 · Echipament electric pentru motoare si vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
171,42 RON
Valoare atribuită
171,42 RON
Data publicării
09.05.2019 14:35
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

171,42 RON

din 171,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.