Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Foarfeca dreapta 18cm

Număr anunț
DA22989801
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Turceni (CUI 7530616)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI RO9245101)
Cod CPV
33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
445,72 RON
Valoare atribuită
445,72 RON
Data publicării
09.05.2019 14:02
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

445,72 RON

din 445,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.