Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport metalic pentru adaptor tuburi

Număr anunț
DA22957259
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
WATT DISTRIBUTOR SRL (CUI RO10817509)
Cod CPV
38436160-9 · Suport de eprubete pentru agitatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.780 RON
Valoare atribuită
3.780 RON
Data publicării
07.05.2019 10:40
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 08:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.780 RON

din 3.780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.