Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pachet materiale concurs

Număr anunț
DA22993349
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION CAMPINEANU, MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 28978559)
Furnizor / câștigător
GATEL SRL (CUI 15185837)
Cod CPV
18530000-3 · Cadouri si recompense (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.850,42 RON
Valoare atribuită
2.850,42 RON
Data publicării
09.05.2019 21:38
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.850,42 RON

din 2.850,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.