Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 80gr/m2 ABSOLUT
- Număr anunț
- DA22999536
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA " MIHAI EMINESCU (CUI 17358772)
- Furnizor / câștigător
- UNIPACT SRL (CUI RO14051527)
- Cod CPV
- 30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 238 RON
- Valoare atribuită
- 238 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 12:10
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2019 12:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
238 RON
din 238 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro