Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BIROTICA si PRODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA22999221
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 10 SUCEAVA (CUI 18238065)
Furnizor / câștigător
MAJORDOM HYGIENE SRL (CUI RO27279137)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
564,64 RON
Valoare atribuită
564,64 RON
Data publicării
10.05.2019 11:58
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
10.05.2019 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

564,64 RON

din 564,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.